Kilo Verme

MORA BİOREZONANS KİLO VERME

Tedavi Bağımlılık Uzmanı Klinik Psikolog Tarafından gerçekleştirilir.

Açlık hissetmeden, diyet yaptığınızı fark etmeden, bağımlılık yapıcı tatlı ve hamur işi gıdaları özlemeden zorlanmadan kolayca kilo vermenizi sağlar.

Biorezonans Terapi Frekanslar aracılığıyla uygulandığı için kişi herhangi bir ağrı sızı hissedilmez.

 Bağımlılık yapıcı  rafineri ( karbonhidrat ,  tatlılar vs.) besin maddeleri elektromanyetik titreşimlerle vücuttan silinir. Bunun neticesinde yemek bağımlılığı kontrol altına alınır.

Biorezonans Terapi sevdiğiniz en çok tükettiğiniz bağımlılık yapıcı besinlere rafineri karbonhidratlara  karşı isteksizlik yaratır.

Mora terapi; bağımlılık yapıcı tatlılara, karbonhidratlara düşkünlüğü ortadan kaldırarak metabolizmanın dengeye girmesini sağlar.

Mora Superplas Biorezonans tıbbi tedavi cihazıyla yapılarak elektromanyetik titreşimlerin gerçekleştirdiği bir tedavi yöntemidir.

Ayrıca Mora Color cihazıyla Renk Terapisi de yapılmaktadır. Renk Terapisi: (Renklerin elektromanyetik frekanslarının Mora Biorezonans Cihazı ile aktarılması işlemidir duygu durumu üzerinde etki etmektedir.)

Aynı  zamanda verilen uygulanabilir diyet programıyla kişi rahat bir şekilde kilo verir. Her seans 1 saat sürmektedir. Minimum 2 seanstan oluşmaktadır