Sigara Bırakma Terapisi

MORA BİOREZONANS SİGARA BIRAKMA

SİGARAYI BIRAKACAĞIM DİYE SAVAŞMAYIN!

DÜNYADAKİ EN GELİŞMİŞ BİOREZONANS TEKNOLOJİSİYLE TANIŞIN!

Tedavi Bağımlılık Uzmanı Klinik Psikolog Tarafından gerçekleştirilir.

Sigaranın Esaretinden Savaşmadan Rahat Bir Koltukta Oturarak Kolayca Kurtulun!

Onlar Başardılar, SIRA SİZDE…    SİGARAYI ATIN, HAYATI TADIN…

Sigarayı Bırakmak İçin Gerekli Olan Tek Şey Kurtulma İsteğidir. Sigara Bağımlılığı sağaltımı mümkün bir hastalıktır yeter ki sigarayı bırakmak için bir adım atarak eyleme geçin. Farkındaysanız bugüne dek hep ertelediniz şimdi sigaradan kurtulma zamanı şimdi sağlığınızı geri kazanma zamanı…

Mora Terapi Sigara Bırakma Terapisi, Mora  Superplus Biorezonans tıbbi tedavi cihazıyla bağımlılığa neden olan maddelerin (nikotin ,alkol, vd.maddeler) vücuttan arındırılması işlemidir.

Vücutta sigara kullanımına bağlı olarak toksik madde birikimi olur. Bu toksik maddeler vücutta aynı zamanda elektro manyetik kirlilik yaratır. Mora terapi sigaradan bırakma  terapisi, vücutta sigaradan kaynaklı birikmiş bu toksik maddelerin elektromanyetik bilgileri-izlerinin kişinin vücudundan uzaklaştırılması prensibine dayanır.

Mora terapi, bu elektromanyetik izleri kullanarak kişinin vücuduna sigara kullanmadan önceki normal halini hatırlatır ve kişinin sigara ile kurmuş olduğu anormal bağı ortadan kaldırır; böylelikle seans sonunda kişinin sigaraya karşı bağımlılığı, sigara içme isteği ortadan kalkar.

Ayrıca Mora Color cihazıyla Renk Terapisi de yapılmaktadır. Renk Terapisi: (Renklerin elektromanyetik frekanslarının Mora Biorezonans Cihazı ile aktarılması işlemidir duygu durumu üzerinde etki etmektedir.)

Biorezonans tedavisinde maddenin kimyasal özellikleri değil, fiziksel (elektromanyetik ) özellikleri  kullanılır.

Bağımlılık yapan maddeden (içilen sigara) alınan elektromanyetik titreşimlerin biorezonans terapi ile vücuttan silinmesi yöntemidir.

Tek  seanstan oluşup yaklaşık  1 saat sürmektedir.

Tedavinin etkisi ilk seansla başlar ve devam eden seanslarla pekiştirilir.

Tedavi özel alaşımdan yapılmış  frekans yüklü çip ve homeopatik damla ile devam eder.

Yapılan işlem  sadece vücuttan nikotinin elektromanyetik frekanslarının silmesi olmayıp, kişinin psikolojik durumu üzerinde de olumlu etki yaratır.

Tedavi sonucunda kişinin  psikolojik durumuyla ilgili sıkıntısı ve sinirlilik hali ortadan kalkar.

Mora Terapi Nasıl Tedavi Eder?
MORA Terapi yönteminde elektromanyetik frekanslar;
a) Cilt üzerine konulan elektrotlar yardımıyla,
b) Cihazın giriş yeri içerisine konulan maddeler yardımıyla (örneğin sigara ya da alerjen madde),
c) Cihazın giriş yeri içerisine konulan patolojik vücut sıvıları (örneğin idrar yolu enfeksiyonu olan bir kişinin idrarı)
yardımıyla cihaz içine alınır. Optik uncoupling/ayırma uygulandıktan sonra frekans, MORA’ya özgü bir filtre içinden geçirilerek sabit fazlı olarak ters çevrilir ve kişinin vücuduna verilir.

Elektromanyetik Frekans Bilgisi Nasıl Tedavi Eder?     
Hasta organizmanın iyileşmesi, frekanslar üzerinde taşınıldığı düşünülen ve vücut tarafından enerji sistemine emilen bilgi ile sağlanır. Bilgi elektromanyetik niteliktedir ve frekanslar ya da başka bir deyişle fotonlar şeklinde taşınmaktadır. Vücuttaki meridyenler üzerinde akan elektromanyetik frekanslar ile dışarıdan verilen frekans arasında rezonansın gerçekleşmesi beraberinde vücutta elektromanyetik anlamda bir değişimi getirir. Vücuttaki meridyenler üzerinde akan elektriksel bilgi akupunkturda da bilinen eski bir bilgidir. MORA Terapi “akupunkturun” bu temel bilgisini “homeopati” bilgisiyle birleştirmektedir. MORA Terapi ile yapılan işlemi, vücuttaki elektriksel aktivite içinden toksik – problemli homeopatik bilginin (frekansın) çıkarılması ya da hastalığı gösteren/ hastalığa yol açan problemli elektriksel bilginin silinmesi olarak açıklamak da mümkündür. MORA Color renk tedavilerinde ise yapılan işlem vücuda homeopatik renk frekanslarının yüksek amplifikasyonda (güçlendirilerek) verilmesidir.